Xoxo

„Czy wiedzieliście, że Serena van den Woodsen wróciła? To już wiecie, a z nią Wasza ulubiona Plotkara. Xoxo.”

                         

Gossip Girl pozostaje na ustach wszystkich, mimo że to nie ona jest bohaterem swoich wiadomości. To największe divy Manhattanu i ich życie prywatne są jej łakomymi kąskami. Czy Serena van der Woodsen ma znów nowy romans? Czy Blair oprze się Chuckowi? Poczekajcie chwilę, a usłyszycie dźwięk sms’a.

Jednak od 5 lat ten dźwięk już nie rozbrzmiewa, a Manhattan żyje własnym życiem, to serial „Gossip Girl” podbija serca młodszych pokoleń, a za jego sprawą Blake Lively uważana jest za młodszą Sarah Jessica Parker. To właśnie ona najczęściej bywa na czerwonym dywanie, jak i bywała na świeczniku Plotkary. Była bohaterką największych skandali na Manhattanie, nie stroniła od luksusowego życia i miłosnych uniesień. Jednak bez niej, nie było Plotkary, która rządziła całą społecznością prywatnej szkoły na Uppear East Side. Rozpoczęło się od tej wiadomości..

.. i wtedy plotkarskie życie Nowego Jorku na nowo odżyło. Gossip Girl wiedziała, że powrót Sereny oznacza liczne skandale i zapewni jej popularność. Tak też się stało – władza do niej powróciła aż na 6 sezonów.
Królowała wśród elit nowojorskich, mimo że jej wizerunek był nieznany. Kontrolowała  ich życiem, wiedząc, że każdy jej wpis jest niczym dekret królewski. Jej dekret to plotka, która wyznaczała dalsze losy bohaterów.

Za sprawą „Gossip Girl” można przekonać się jak wyglądają prawdziwa przyjaźń, życie na Manhattanie przepełnione luksusem, miłosne wzloty i upadki, a także intrygi i zdrady. Serena van der Woodsen i Blair Waldorf się o tym przekonały.

A czy Gossip Girl napisała coś dzisiaj o Tobie?
Xoxo.

Karolinaz

Dodaj komentarz