Rene Manloz – bohater ratujący miłość

Chciałbym wam wszystkim przybliżyć historię pewnej pary, która przez rozłąkę zaczęła się od siebie oddalać. Dzięki wielkiej miłości i pomocy pewnego Pana Rene Manloza, udaję im się uratować to, na co tak długo wspólnie pracowali.

Emma i Andy  to para, która mieszka w małym miasteczku Hamingan w Wielkiej Brytanii. Emma to młoda dwudziestopięcioletnia kobieta o pięknych długich blond włosach, natomiast Andy jest dobrze zbudowanym mężczyzną w tym samym wieku. Poznali się mając zaledwie siedemnaście lat, jednak od samego początku darzyli się bardzo silnym uczuciem. W wieku dwudziestu czterech lat postanowili wyprowadzić się  z rodzinnego domu do wspólnego mieszania, które kupili. Żyło im się dobrze, lecz do pewnego momentu, kiedy to Andy dostał propozycję wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Wspólnie podjęli decyzję, że Andy skorzysta z takiej okazji, ponieważ ich życie polepszy się finansowo. Tak jak postanowili, tak też się stało. Mijał miesiąc, drugi, aż w końcu rok. Kobieta dzwoniąc do swojego mężczyzny coraz bardziej denerwowała się, ponieważ ma partnera, ale nie spędzają ze sobą czasu. Dociera to do niej, że oddalają się od siebie. Rozmowy między sobą są sporadyczne, gdyż Andy jest pochłonięty pracą. W wirze codziennych spraw z dnia na dzień zaczynają o sobie zapominać, ponieważ ich priorytetem staję się kawałek papieru (czyt. banknot). Po dwóch latach rozłąki oboje dostrzegają, że mimo dużej ilości pieniędzy, ich życiu czegoś brakuję.

Długie nieprzespane noce, pełne przemyśleń i Andy pakuje walizki i wraca do swojej ukochanej Emmy.

Jego umysł w końcu się otworzył i zrozumiał, że w tym ciągłym pościgu za pieniędzmi, traci to co w życiu najważniejsze, czyli miłość i najważniejszą osobę swojego życia. Po czternastogodzinnym locie dociera do Hamingan. Na lotnisku powitała go uśmiechnięta Emma, która w końcu mogła przytulić się do swojego mężczyzny. Wrócili razem do domu, zjedli romantyczną kolację, ale czas spędzony razem, nie był już tak piękny, jak kiedyś.

Niestety długa przerwa spowodowała, że para zaczyna się siebie wstydzić. Są źli, ponieważ kochają się dalej, wiedząc to w głębi serca, ale oddalając się od siebie, teraz ciężko im wrócić do normalności związkowej.

Całą noc rozmyślali, jak można to naprawić, ponieważ nie chcą siebie stracić na zawsze.

Nagle Andy głośno krzyczy:  Emma ! Emma,  mam pomysł. Widziałem  na lotnisku człowieka, przebranego za wielkie czerwone serce, a na jego plecach widniał napis: ” Masz problem w miłości? Podejdź, a na pewno go rozwiążemy. Para bez zastanowienia następnego dnia podąża na lotnisko i udaje się do wyżej wspomnianego człowieka. Okazało się, że jest to jeden z lepszych psychologów w Wielkiej Brytanii Rene Manloz.

Opowiedział parze, że przeprowadza projekt” Ratowanie wielkich miłości” i jak najbardziej im pomoże, ponieważ projekt ma na celu zapobieganiu rozwodów, które są teraz tak bardzo popularne wśród społeczeństwa. Na spotkaniu mówił, że powinni teraz poświęcić się tylko i wyłącznie sobie. Odstawić na jakiś czas ze swojego życia świat materialny, który napędza pieniądz. Zacząć żyć tak, jak robili to w wieku siedemnastu lat . Komplementować się , zaskakiwać, robić niespodzianki, a przede wszystkim metodą która uratuje ich związek to metoda bliskości. Polega ona na codziennym całowaniu rano i wieczorem, przytulaniu oraz zagłębić się w tajniki świata erotycznego, które pozbawiają wszelkich granic wstydu między dwójką faktycznie kochających się ludzi.

Emma i Andy zaczęli stosować metody Manloza i już po kilku tygodniach dostrzegają skuteczność psychologa w rozwiązywaniu miłosnych problemów. Teraz wszystko wraca do normy.Życie kobiety i mężczyzny jest takie samo jak dawniej. W domu zawitała ogromna miłość, szczęście, zaufanie i wzajemne zrozumienie, co sprawiło, że para postanowiła wziąć ślub i starają się o dziecko. Teraz już jako małżeństwo i szczęśliwa rodzina postanowili odwdzięczyć się Rene.

Całej ludności Wielkiej Brytanii, przedstawiają swoją historię za pomocą portali społecznościowych, wpisów do gazet i występów publicznych, aby wszyscy Brytyjczycy zrozumieli, że prawdziwa miłość i metoda psychologa , powodują, że życie człowieka staję się szczęśliwsze, a w naszych domach będzie panować spokój i harmonia.

Dzięki młodej parze, psycholog Manloz stał się rozpoznawalny na całym świecie, co spowodowało, że ludzkim priorytetem stała się miłość do drugiego człowieka, którą trzeba każdego dnia pielęgnować.

Krystian Królikowski

 

Dodaj komentarz