Sexmasterka

Dróg do sławy w internecie jest wiele. Ciężka praca, połączona z charyzmą to ważne elementy budowania marki okraszonej swoim nazwiskiem, jednak najważniejszy jest pomysł na siebie. Sexmasterka została wykreowana na potrzeby portalu Youtube przez Anielę Bogusz dwa lata temu. Jej filmik pt. „5 kroków jak założyć prezerwatywę” zdobył niewyobrażalny wydźwięk. Użytkownicy internetu, zwłaszcza ci młodzi, podsyłali sobie kontrowersyjny filmik z udziałem różowogłowej kobiety. Portale plotkarskie zawrzały. Zaczęła rodzić się nowa, internetowa gwiazda-celebryta. Do dzisiaj film obejrzało ponad milion internautów, a Sexmasterka stała się erotyczną marką.

 

Wiele osób zarzuca Anieli wulgarność oraz zbyt duże eksponowanie swojego ciała. Dodatkowo dochodzą kontrowersyjne filmiki na platformie Snapchat, gdzie m.in. Bogusz chodzi po centrum handlowym prowadzona na smyczy przez znajomego, oczywiście w skąpym stroju. W jednym z chellangów (wyzwań) kobieta przemierza ten sam market, ale tym razem nago.

Znalezione obrazy dla zapytania sexmasterka nago centrum handlowe

Jednak Sexmasterka to tylko internetowa gwiazda, postać fikcyjna, wykreowana na potrzeby mediów społecznościowych. Aniela znalazła swoje miejsce w sieci jako erotyczna postać, która uczy o seksie, porusza kontrowersyjne tematy oraz nie boi się „iść na całość”. Bez wstydu wkłada banana do buzi (całego!), opowiada o masturbacji czy pokazuje kolekcję swoich sex-gadżetów.

 

Jaka jest na co dzień? To z pewnością wiedzą jej najbliżsi. My, internauci, którzy znają ją od strony Sexmasti – dwuznacznej, wyuzdanej, moglibyśmy jej nie poznać na ulicy. Bez peruki i soczewek  wygląda całkowicie normalnie – blondynka, prowadząca drugi fit-kanał youtube z siostrą. Kanał porusza tematy fitness, zdrowego odżywiania, ale również seksu, ale w delikatniejszy sposób, mniej wulgarny.

Na sam koniec nasuwa się pytanie – czy można grubą kreską oddzielić swoje fikcyjne ja od tego prawdziwego? Dziś Sexmasterka posiada ponad 500 tys. subskrypcji i jest znana bardziej niż osoba, która ją wykreowała.

Dodaj komentarz